Kuřecí maso Kuřecí maso Vepřové maso Vepřové maso Hovězí maso Hovězí maso Králičí maso Králičí maso Ostatní drůbež Ostatní drůbež Vejce Vejce Uzeniny Uzeniny Ostatní Ostatní

Ostatní

Využijte ostatního nabízeného sortimentu v podobě vajíček, mléčných výrobků, pečiva. Jednotlivé prodejny mají odlišnou nabídku, takže na pultech Vašeho řeznictví můžete najít i lokální potraviny. 

Jaký ostatní sortiment u nás najdete?

Ostatní

Lokálnost

Jeden z velkých kladů našich prodejen je jejich lokální nabídka. Každá prodejna na základě lokálních zdrojů nabízí unikátní sortiment.

Žádoucí nabídka

Na základě poptávky má každá prodejna jinou nabídku. Proto si můžete být jisti, že Vám zajistí sortiment na míru. 

Pečivo

Na některých z našich prodejen je součástí sortimentu i pečivo. Na těchto prodejnách tedy koupíte nejen kvalitní maso a uzeniny, ale také pečivo k němu.

Koření

Pokud jste se rozhodli na základě rad řezníka připravit určitý pokrm, ale nejste si jisti, jestli máte to pravé koření? Zeptejte se na pokladně, určitě Vám vytrhnou trn z paty. 

Grilování

Plánujete grilování, ale nechce se Vám trávit čas marinováním masa? Dopředu marinované maso nabízíme okořeněné kuřecí. Objednejte si tuto službu v předstihu na kterékoliv prodejně, rádi Vám vyhovíme.