Řidič/ka nákladního vozidla - Denní rozvoz skupina C nebo C+E (doma každý den) - Jevíčko

Náborový příspěvek 10.000 Kč Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách Příspěvek na rozšíření řidičského průkazu ze skupiny C na skupinu E Služební mobil Zákonné stravné 1.000-1.500 Kč měsíčně

Náplň práce

Hledáme pracovníky pro závoz podnikových prodejen řeznictví Rabbit a dalších zákazníků společnosti Rabbit v rámci České republiky (výjezdní místo Jevíčko). Každý den výjezd z centrály Jevíčko a stejný den návrat. Standardní pracovní doba, každý večer budete doma.

Potřebujete: Řidičský průkaz skupiny C nebo C+E (nabízíme zajištění a spolufinancování řidičské skupiny E - rozšíření ze skupiny C).

Mzdové rozpětí

30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
  • Pravidelný měsíční příjem
  • Financování rozšíření řidičského oprávnění
  • Zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Náborový příspěvek 10.000 Kč
  • Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
  • Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
  • Odměna za odpracování ročního fondu až 20 tis. Kč
  • Příspěvek na rozšíření řidičského průkazu ze skupiny C na skupinu E
  • Možnost zvýhodněného ubytování
  • Služební mobil
  • Měsíční věrnostní prémie
  • Zákonné stravné 1.000-1.500 Kč měsíčně
  • Odměny za jubilea
  • Poukázky do wellness (vířivka, masáž)

Požadujeme

Řidičský průkaz skupiny C nebo C+E (nabízíme zajištění a spolufinancování řidičské skupiny E - rozšíření ze skupiny C).

  • Trestní bezúhonnost

Kontakt

Lusk Daniel
podnikový ředitel - Jevíčko

Mobil: 728 371 658 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: daniel.lusk@rabbit.cz

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Řidič/ka nákladního vozidla
Poznámka k pozici:
Denní rozvoz skupina C nebo C+E (doma každý den)
Místo pracoviště:
Jevíčko
Pracovní doba / směnnost:
Každý den výjezd z centrály Jevíčko a stejný den návrat. Standardní pracovní doba, každý večer budete doma.
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
Stravné:
1.000 - 1.500 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Jevíčko

Biskupická 776
Jevíčko, 56943

Podívejte se na detail pobočky

main_title

vedení společnosti RABBIT

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás.

* povinné položky