Řidič/ka nákladního vozidla - Skupina C+E rozvoz - Trhový Štěpánov

Služební mobil Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách Motivační finanční ohodnocení Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách

Náplň práce

Hledáme pracovníky pro závoz podnikových prodejen a dalších zákazníků společnosti v rámci České republiky (výjezdní místo Trhový Štěpánov).

Mzdové rozpětí

35.000 - 40.000 Kč / měsíc

Nabízíme

Benefity

  • Možnost náborového příspěvku IHNED
  • Odměny za jubilea
  • Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
  • Služební mobil
  • Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
  • Odměna za odpracování ročního fondu až 20 tis. Kč
  • Zákonné stravné (diety)

Požadujeme

Kontakt

V případě zájmu kontaktujte:

Volek Otakar
dispečer

Telefon: 318 922 139 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: volek@rabbit.cz
Mobil: 721 526 332

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Řidič/ka nákladního vozidla
Poznámka k pozici:
Skupina C+E rozvoz
Místo pracoviště:
Trhový Štěpánov
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:

Místo výkonu práce: Trhový Štěpánov

Nádražní 401
Trhový Štěpánov, 25763

Podívejte se na detail pobočky

O Řeznictví RABBIT

Řeznictví RABBIT je součástí stabilní české společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s., která má více jak 30-letou tradicí na českém trhu.

V Řeznictví RABBIT prodáváme české maso z našich výroben. Maso nečeká na expedičních halách a skladech. Vlastní dopravou mířím z výroby nejkratší cestou přímo na pulty řeznictví RABBIT.

RABBIT vlastní a kontroluje celý řetězec z pole, přes krmnou směs, chov a zpracování maso až k zákazníkovi. Tím RABBIT zajišťuje a ručí za vysokou kvalitu českého maso a uzenin.

Vážíme si našich zaměstnanců. Oni jsou důležitým spojením mezi našimi kvalitními výrobky a zákazníkem. Snažíme se vytvořit skvělý tým a zajistit pro Vás dobré podmínky. Investujeme do prostředí prodejen kde se budete cítit dobře Vy a díky Vám i zákazník.

Rabbit

vedení společnosti RABBIT

Máte zájem o pozici?

* povinné položky