Řidič vnitropodnikové přepravy - Skupina C+E - Trhový Štěpánov

Možnost náborového příspěvku IHNED Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách Motivační finanční ohodnocení

Náplň práce

Hledáme řidiče sk. C+E pro manipulaci s nákladními vozy v areálu firmy pro potřeby nakládek zboží.

Mzdové rozpětí

25.000 - 30.000 Kč / měsíc

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
  • pravidelný měsíční příjem
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavý motivační systém
  • ostatní služební výhody a bonusy

Benefity

  • Možnost náborového příspěvku IHNED
  • Odměny za jubilea
  • Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
  • Služební mobil
  • Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Odměna za odpracování ročního fondu až 20 tis. Kč
  • Zákonné stravné (diety)

Požadujeme

  • spolehlivost
  • pracovní flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • fyzická a psychická zdatnost
  • aktivní řidič
  • řidičský průkaz

Kontakt

V případě zájmu kontaktujte:

Müllerová Jana
personalista

Telefon: 722 963 991 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: mzdy@rabbit.cz

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Řidič vnitropodnikové přepravy
Poznámka k pozici:
Skupina C+E
Místo pracoviště:
Trhový Štěpánov
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:

Místo výkonu práce: Trhový Štěpánov

Nádražní 401
Trhový Štěpánov, 25763

Podívejte se na detail pobočky

O Řeznictví RABBIT

Řeznictví RABBIT je součástí stabilní české společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s., která má více jak 30-letou tradicí na českém trhu.

V Řeznictví RABBIT prodáváme české maso z našich výroben. Maso nečeká na expedičních halách a skladech. Vlastní dopravou mířím z výroby nejkratší cestou přímo na pulty řeznictví RABBIT.

RABBIT vlastní a kontroluje celý řetězec z pole, přes krmnou směs, chov a zpracování maso až k zákazníkovi. Tím RABBIT zajišťuje a ručí za vysokou kvalitu českého maso a uzenin.

Vážíme si našich zaměstnanců. Oni jsou důležitým spojením mezi našimi kvalitními výrobky a zákazníkem. Snažíme se vytvořit skvělý tým a zajistit pro Vás dobré podmínky. Investujeme do prostředí prodejen kde se budete cítit dobře Vy a díky Vám i zákazník.

Rabbit

vedení společnosti RABBIT

Máte zájem o pozici?

* povinné položky