Směnový vedoucí expedice Trhový Štěpánov

Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách Motivační finanční ohodnocení Poukázky do wellness (vířivka, masáž)

Náplň práce

Koordinace a vedení logistických operací skladu.

Řízení příjmu, skladování, výdeje zboží svěřeného úseku dle objednávek.

Generování dodacích listů, práce se skenerem.

Zodpovědnost za činnost skladu, evidence zboží, inventury.

Řízení kolektivu dané směny - cca 15 lidí.

Spolupráce s dalšími odděleními (výroba, obchod).

Třísměnný provoz

Mzdové rozpětí

45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
  • Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení – základ + zákonné příplatky a osobní ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích

Benefity

  • Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
  • Poukázky do wellness (vířivka, masáž)

Požadujeme

Schopnost učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Schopnost týmové práce, komunikativnost. Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. C výhodou + vysokozdvižný vozík výhodou Min.výuční list, potravinářský průkaz znalost práce na PC. Praxe v oblasti skladového hospodářství a potravinářském oborou výhodou. Spolehlivost a zodpovědnost za dosažení stanovených cílů.

  • Spolehlivost
  • Samostatnost

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře

Kontakt

Troutnarová Pavla
personalista

Telefon: 318 922 123
Mobil: 722 963 991 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: mzdy@rabbit.cz

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Směnový vedoucí expedice
Místo pracoviště:
Trhový Štěpánov
Pracovní doba / směnnost:
3 směny
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
střední odborné s výučním listem
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
pracovní smlouva, možnost prodloužení na NEURČITO
Mzdové rozpětí:

Místo výkonu práce: Trhový Štěpánov

Nádražní 401
Trhový Štěpánov, 25763

Podívejte se na detail pobočky

main_title

vedení společnosti RABBIT

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás.

* povinné položky