Z pole na talíř

Naše farmy

Již 30 let se staráme o 15 tisíc hektarů největšího bohatství české země a to zemědělskou půdu. Díky dlouhodobým zkušenostem, rozumnému hospodaření a nejmodernějším technologiím se snažíme docílit co  nejlepších sklizní způsoby, které budou pro českou půdu dlouhodobě udržitelné a nebudou ji znehodnocovat. Vypěstovat kvalitní přírodní suroviny, které jsou základem pro výrobu krmiva pro naše zvířata.

Naše farmy
Naše krmivo

Naše krmivo

Sklizeň z našich polí míří do vlastní výrobny krmných směsí, kde připravujeme krmivo pro všechna naše kuřata, většinu prasat, slepic a krav.

Naše chovy

Základem pro kvalitní maso je zvíře, způsob jeho chovu a výživy. V našich vlastních chovech kuřat krmíme 100% vlastním krmivem z Chotýšan. Kuřatům poskytujeme nadstandardní pohodu díky nejmodernějším technologiím krmení, větrání, topení a svícení. Steleme pomocí slámových pelet a rašeliny pro zajištění optimálního stavu podestýlky a možnosti přirozeného chování kuřat.. Zpracováváme pouze prověřená a zdravá kuřata vše dle zásad pro hygienu a pohodu zvířat.

Naše chovy
Rychlá doprava

Rychlá doprava

Z našich i ostatních českých chovů probíhá transport do výrobních závodů rychle a bezpečně. Základem pro převoz zdravé drůbeže je moderní technologie PEER systém, která umožňuje převoz bez klecí. Poskytujeme kuřatům prostor a dostatek vzduchu. Dojezdové vzdálenosti z farem jsou v průměru do 60 km. Tím je přijato zdravé kuře.

Garance kvality

Poctivé české maso se zpracovává ve výrobních závodech. Ty jsou neustále modernizovány tak, aby umožňovaly co nejčistší, nejrychlejší, nejbezpečnější proces výroby a přípravy kvalitního a bezpečného masa. Všechny výrobní závody jsou pod neustálou veterinární kontrolou dohlížející na dodržování hygienických standardů a zákonů. Všechny výrobní závody jsou držiteli mezinárodních certifikátů IFS, které jsou další garancí pro bezpečné potraviny.

Garance kvality
Naše řeznictví

Naše řeznictví

Jedinečné produkty s českým příběhem a nejvyšší kvalitou nabízíme prostřednictvím vlastních prodejen RABBIT. Rychlý a přímý převoz z výrobny hned do pultu zaručuje výjimečnou čerstvost. V řeznictví se na Vás těší profesionální personál připravený poradit při výběru, připravit objednávku přímo dle požadavku a potřeb zákazníka. Vaše spokojenost je naším cílem.