Chovatel a jezdec koní - stájník - Pičín u Jankova

Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách Motivační finanční ohodnocení

Náplň práce

Přijmeme jezdce dostihových koní, chovatele nebo stájníka.

Mzdové rozpětí

od 25.000 Kč / měsíc

Nabízíme

  • práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
  • důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
  • časově nenáročnou směnnost, flexibilitu

Benefity

  • Školení (profesní rozvoj)
  • Motivační finanční ohodnocení

Požadujeme

spolehlivost, pracovitost, praxe nebo vzdělání v oboru vítána

Kontakt

V případě zájmu kontaktujte:

Müllerová Jana
personalista

E-mail: mzdy@rabbit.cz
Mobil: 722 963 991

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Chovatel a jezdec koní
Poznámka k pozici:
stájník
Místo pracoviště:
Pičín u Jankova
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
pracovní smlouva, možnost prodloužení na NEURČITO
Mzdové rozpětí:

Místo výkonu práce: Pičín u Jankova

O Řeznictví RABBIT

Řeznictví RABBIT je součástí stabilní české společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s., která má více jak 30-letou tradicí na českém trhu.

V Řeznictví RABBIT prodáváme české maso z našich výroben. Maso nečeká na expedičních halách a skladech. Vlastní dopravou mířím z výroby nejkratší cestou přímo na pulty řeznictví RABBIT.

RABBIT vlastní a kontroluje celý řetězec z pole, přes krmnou směs, chov a zpracování maso až k zákazníkovi. Tím RABBIT zajišťuje a ručí za vysokou kvalitu českého maso a uzenin.

Vážíme si našich zaměstnanců. Oni jsou důležitým spojením mezi našimi kvalitními výrobky a zákazníkem. Snažíme se vytvořit skvělý tým a zajistit pro Vás dobré podmínky. Investujeme do prostředí prodejen kde se budete cítit dobře Vy a díky Vám i zákazník.

Rabbit

vedení společnosti RABBIT

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Máte zájem o pozici?

* povinné položky